Skip to content

AKTUALNE DOKUMENTY

RELACJE INWESTORSKIE

Aktualności:
№ 33 / Kwiecień 2023
Columbus Polska SA
Nowy projekt Columbus Polska SA
Na bazie rozwiązań Columbus Polska SA rozpoczyna pracę nad innowacyjnym produktem dla rynku kawy online w Polsce i Europie.
№ 32 / Luty 2023
Columbus Polska SA
Wezwanie akcjonariuszy serii D
Columbus Polska wzywa akcjonariuszy serii D do wypełnienia dokumentów niezbędnych do rejestracji akcji w Domu Maklerskim. Szczegóły poniżej:
№ 31 / Luty 2023
Columbus Polska SA
Rozbudowa aplikacji Qethereal®
Team Qethereal zakończył prace koncepcyjne nad konfiguratorem smaku aplikacji Qethereal® - narzędziem umożliwiającym dopasowanie produktu do preferencji klientów.
№ 30 / Styczeń 2023
Columbus Polska SA
Współpraca z siecią SPAR
Columbus Polska SA pragnie poinformować o nawiązaniu współpracy z siecią SPAR. W wybranych sklepach firmowych dostępna jest selekcja produktów marki Qethereal®, spółka prowadzi rozmowy w celu rozszerzenia współpracy.
№ 29 / Styczeń 2023
Columbus Polska SA
Nielsen Brandbank / E-commerce
Nielsen Brandbank został partnerem Columbus Polska SA odpowiedzialnym za dystrybucję danych cyfrowych w E-commerce. Produkty Qethereal® dostępne są w nowych kanałach online: Allegro oraz Carrefour. Spółka pracuje nad pozyskaniem kolejnych partnerów.
№ 28 / Grudzień 2022
Columbus Polska SA
Koniec roku 2022
Spółka zakończyła rok 2022 i przekazała dokumenty do podsumowania bilansowego. Korzystając z okazji Zarząd Spółki pragnie przekazać wszystkim serdecznie życzenia świąteczne oraz noworoczne – wszystkiego dobrego w roku 2023!
№ 27 / Grudzień 2022
Columbus Polska SA
Współpraca z siecią Społem
Columbus Polska SA pragnie poinformować o nawiązaniu współpracy z siecią PSS Społem. W wybranych sklepach firmowych dostępna jest selekcja produktów marki Qethereal®.
№ 26 / Listopad 2022
Columbus Polska SA
Współpraca z siecią Bakoma
Columbus Polska SA pragnie poinformować o nawiązaniu współpracy z siecią sklepów Bakoma. W sklepach firmowych Bakoma dostępne są produkty marki Qethereal®, spółka prowadzi rozmowy w celu rozszerzenia współpracy.
№ 25 / Październik 2022
Columbus Polska SA
Współpraca z siecią Carrefour
Columbus Polska SA pragnie poinformować o nawiązaniu współpracy z siecią Carrefour. Od sierpnia 2022 w marketach i supermarketach sieci dostępne są produkty marki Qethereal®.
№ 24 / Wrzesień 2022
Columbus Polska SA
Rejestracja akcji serii D
Columbus Polska SA pragnie poinformować o zamknięciu etapu dopełniania formalnośći związanych z zapisami na emisję akcji serii D, przeprowadzonej na platformie Beesfund. Spółka rozpoczęła proces rejestracji akcji.
№ 23 / Maj 2022
Columbus Polska SA
Wezwanie do dopełnienia formalności – emisja akcji seria D
Przypominamy, że zapisowi na akcje w ramach oferty publicznej musi towarzyszyć podpisany przez akcjonariusza (lub jego pełnomocnika) Formularz zapisu na akcje - dostępny w Panelu Klienta na platformie Beesfund. Nowych akcjonariuszy wzywamy do dopełnienia formalności.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt pod adresem:
№ 22 / Kwiecień 2022
Columbus Polska SA
Emisja akcji serii D - zakończenie subskrypcji
Dnia 28.04.2022 zostały zakończone zapisy na emisję akcji serii D na platformie Beesfund. Spółka Columbus Polska SA pozyskała 62 nowych akcjonariuszy, którzy zainwestowali 158 923, 00 zł.

Informujemy, że zapisowi na akcje w ramach oferty publicznej musi towarzyszyć podpisany przez akcjonariusza (lub jego pełnomocnika) Formularz zapisu na akcje - dostępny w Panelu Klienta na platformie Beesfund. Nowych akcjonariuszy uprzejmie prosimy o dopełnienie formalności.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt pod adresem:
№ 21 / Marzec 2022
Columbus Polska SA
Dokument ofertowy
Spółka Columbus Polska S.A. udostępnia dokument ofertowy dotyczący akcji serii D. Dokument jest do pobrania w linku poniżej:
№ 20 / Luty 2022
Columbus Polska SA
Tomasz Pec dołącza do CPSA
Skuteczny manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi zespołami sprzedażowymi w międzynarodowych organizacjach. W Columbus Polska SA będzie odpowiedzialny za rozwój struktury sprzedaży detalicznej.
№ 19 / Luty 2022
Columbus Polska SA
Uruchomienie platformy do obsługi klientów B2B
Marka Qethereal® rozbudowuje portal qethereal.pl o obsługę klientów biznesowych.
№ 18 / Styczeń 2022 r.
Columbus Polska SA
Split Akcji Columbus Polska SA
W związku ze zmianą danych Columbus Polska SA w Krajowym Rejestrze Sądowym, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS w dniu 14 lutego 2022 r., Columbus Polska SA (dalej „Spółka”) przeprowadzi podział (split) akcji.
Nastąpi podział akcji w stosunku 1:20 tj. z 1 zł (jednego złotego) do 0,05 zł (pięciu groszy) oraz zwiększenie liczby akcji Columbus Polska SA składających się na kapitał zakładowy z 12.500 (dwunastu tysięcy pięciuset) akcji do 250.000 (dwustu pięćdziesięciu tysięcy) akcji, bez zmiany wysokości kapitału zakładowego Spółki.
№ 17 / Styczeń 2022 r.
Columbus Polska SA
Współpraca z Browarem Warszawskim
Qethereal® wraz z Browarem Warszawskim rozpoczęło pracę nad rzemieślniczym piwem Coffee Stout na bazie kawy Qethereal 108', łączącym obie marki.
№ 16 / Styczeń 2022 r.
Columbus Polska SA
Piotr Jaskulski dołącza do CPSA
Z początkiem 2022 roku do struktur firmy dołączył manager zarządzania i sprzedaży specjalizujący się w rynku HoReCa oraz branży spożywczej. W spółce, Piotr Jaskulski będzie pełnił rolę CEO, odpowiadając za proces sprzedażowy na rynku B2B, budowę sieci handlowej oraz rozwój marki kawy Qethereal.
№ 15 / Grudzień 2021 r.
Columbus Polska SA
Budżet 2022
Z końcem roku 2021 Zarząd Spółki zatwierdził budżet na rok 2022.
№ 14 / Grudzień 2021 r.
Columbus Polska SA
Toyota partnerem CPSA
Filozofia marki Toyota, oparta na szacunku do planety, jest zgodna z filozofią Columbus Polska. W związku z tym zarząd spółki podjął decyzję o wyborze partnera flotowego Columbus Polska SA. Partner dostarczać będzie od 2022 roku samochody dla kluczowych pracowników spółki. Go hybrid!
№ 13 / Listopad 2021 r.
Columbus Polska S.A.
Nowy partner – producent ekspresów
QETHEREAL ESPAÑA S.L. nawiązuje współpracę z hiszpańskim producentem ekspresów do kawy Crem. Realizujemy pierwsze zakupy.
№ 12 / Listopad 2021 r.
Columbus Polska SA
Forum Inwestorów Beesfund – 30.11.2021
Ostatni czas był dla nas okresem intensywnej pracy. Zorganizowaliśmy działanie spółki, dopracowaliśmy szczegóły brandingu, uruchomiliśmy sklep internetowy, ruszyliśmy z komunikacją. Teraz chcemy się poznać bliżej. Spotkajmy się w Warszawie na Forum Inwestorów Beesfund.
№ 11 / Listopad 2021 r.
Columbus Polska SA
Uruchomienie Spółki córki w Hiszpanii
Zakończyliśmy proces rejestracji spółki-córki w Hiszpanii – QETHEREAL ESPAÑA S.L., z siedzibą pod adresem Oasis Business Center, 29602 Marbella, Málaga, Hiszpania.
№ 10 / Październik 2021 r.
Columbus Polska SA
Qethereal® Online Store
Uruchomiliśmy sklep internetowy naszej pierwszej marki - Qethereal®. Sklep w wersji polskiej i europejskiej jest oficjalną platformą sprzedażową produktów Qethereal®.
№ 9 / Lipiec 2021 r.
Columbus Polska SA
Prace projektowe nad kapsułą eteryczną
Rozpoczęcie prac projektowych dotyczących budowy Edukacyjnej Kapsuły Eterycznej – unikalnego konceptu edukacyjno-promocyjnego marki Qethereal.
№ 8 / Lipiec 2021 r.
Columbus Polska SA
Zapowiedź - Equity Crowdfunding
Columbus Polska Spółka Akcyjna informuje o zapowiedzi emisji akcji spółki poprzez Equity Crowdfunding. Więcej szczegółów w linku poniżej:
№ 7 / Czerwiec 2021 r.
Columbus Polska SA
Podniesienie kapitału spółki
W dniu 29 Czerwca 2021 r, Nadzwyczajne Walne zgromadzenie akcjonariuszy Spółki Columbus Polska S.A. w drodze głosowania zdecydowało o podniesieniu kapitału zakładowego Spółki do kwoty 1.250.000,00 zł
№ 6 / Czerwiec 2021 r.
Columbus Polska SA
Wpis do KRS Columbus Polska Spółki Akcyjnej
W dniu 02 Czerwca 2021 r. zakończył się proces rejestracji Columbus Polska Spółki Akcyjnej, zawiązanej 28 Grudnia 2020 r. Wpisu do KRS dokonał Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
№ 5 / Marzec 2021 r.
Columbus Polska SA
Początek procesu klasyfikacji ziaren kawy
Rozpoczęliśmy klasyfikację ziaren kawy pierwszych czterech Blendów Qethereal, skierowanych do klientów z sektora HoReCa, certyfikowanych przez organizacje Fairtrade i Bio Organic.
№ 4 / Luty 2021 r.
Columbus Polska SA
Prace koncepcyjne nad aplikacją do sprzedaży B2C
Spółka rozpoczęła pracę nad wielojęzyczną aplikacją na systemy iOS i Android, przeznaczoną do sprzedaży detalicznej produktów marki Qethereal skierowanej do klienta indywidualnego.
№ 3 / Luty 2021 r.
Columbus Polska SA
Rozpoczęcie prac nad marką własną Qethereal
Spółka rozpoczęła pracę nad powstaniem marki własnej - Qethereal - pod którą będzie prowadzić sprzedaż kaw ziarnistych i akcesoriów związanych z branżą kawową dla sektorów B2B (HoReCa) oraz B2C.
№ 2 / Styczeń 2021 r.
Columbus Polska SA
Wpłata na kapitał zakładowy
Akcjonariusze dokonali pierwszej wpłaty na kapitał zakładowy spółki w wysokości 300.000,00 zł
№ 1 / Grudzień 2020 r.
Columbus Polska SA
Akt Zawiązania spółki Columbus Polska S.A.
W dniu 28 Grudnia 2020 roku zgłoszono do KRS dokumenty rejestracyjne spółki Columbus Polska S.A.